POTREBUJETE PORADIŤ?


Lucia Pravdová,
zákaznícka podpora
+421 948 449 791
podpora@martinmazar.sk

Prihláška do kurzu FB Naruby Premium

CHCEM ZÍSKAVAŤ KLIENTOV VĎAKA FACEBOOKU!

 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP do chránenej členskej sekcie s návodovými videami
  K nahraným videám sa môžete kedykoľvek vrátiť, keď to budete potrebovať. Už žiaden obmedzený prístup, preštudujte si materiály svojim vlastným tempom.
 • 4 NADUPANÉ MODULY kurzu
  Kurz je prehľadne rozdelený do 4 modulov. Oveľa rýchlejšie nájdete to, čo práve najviac potrebujete a chcete sa naučiť.
 • 56 NÁVODOVÝCH VIDEÍ, ako využiť facebook na získavanie klientov
  Každý modul sa skladá z viac ako 12 videí. Všetky videá sú do 15 minút, aby ste sa k nim mohli ľahko vrátiť, keď budete potrebovať.
 • 4 PRACOVNÉ ZOŠITY
  Ku každému modulu získate aj pracovný zošit. Pomôže vám pri aplikácii poznatkov do vašej praxe. Použitie naučených vecí do bežného obchodníckeho života bude oveľa ľahšie ako ste si mysleli.
 • 12 KONTROLNÝCH ZOZNAMOV (čeklistov)
  Získate aj kontrolné zoznamy, ktoré vám pomôžu predchádzať chybám, aby ste robili veci správne a klienti vám čo najskôr začali sami volať.
 • 22 MP3 NAHRÁVOK
  Súčasťou kurzu sú aj MP3 nahrávky, aby ste si ich mohli pustiť napríklad v aute alebo počas behania.
 • BONUS 1: 30 Superúčinných statusov (v hodnote 47 eur)
  Bonus obsahuje 30 účinných statusov, ktoré môžete okamžite použiť na svojom Facebooku. Stačí len skopírovať a doplniť svoje slová.
 • BONUS 2: Prístup do sekcie "Otázky na Martina" (nevyčísliteľná hodnota)
  Ku kurzu získate na 3 mesiace zdarma prístup do sekcie "Otázka na Martina", kde mi môžete klásť toľko otázok, koľko chcete a ja budem na ne odpovedať.

Veci, ktoré v kurze učím, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak v priebehu 21 dní si poviete, že to nie je pre vás alebo nebudete spokojný s kvalitou kurzu, tak vám peniaze okamžite vrátim.

Martin Mažárautor kurzu FB Naruby

Zúčastnil som sa kurzu Martina Mažára - FB Naruby a približne mesiac po tom, čo som zaviedol väčšinu postupov, ktoré som sa naučil, som bol príjemne prekvapený: 3 priame zmluvy s klientmi - spolu provízia 1 892 € a 2 noví spolupracovníci do môjho obchodného tímu v ČR a 2 noví spolupracovníci v SR. Odporúčam každému, kto chce "ísť s dobou" a robiť veci inak ako ostatní, a teda mať aj iné výsledky.

Rudolf Kováčdivízny riaditeľ Epoinvest, a.s.

Martin, musím sa vám pochváliť čo sa mi podarilo od spustenia kurzu FB Naruby. Cez Facebook ma priamo oslovilo 6 známych a 1 cudzí človek z FB skupiny. Z toho štyria sa stali mojimi klientmi.

Michal Tóthfinančný konzultant OVB Allfinanz Slovensko, a.s.

Vďaka tvojim radám som zapracovala na novej stratégii a od tohto momentu som začala cez Facebook aj zarábať.

Zuzana Buškovánetworker Nu Skin

Martin je naozaj odborník na sociálne siete. V kurze FB Naruby ma presne naučil ako si nastaviť svoj profil odborníka. Krok po kroku ma naučil, ako pracovať cez Facebook, aby som si skôr, či neskôr vybudovala meno odborníka a klienti mi sami volali. Všetky jeho rady a postupy dávam do praxe a už mám aj prvé výsledky. Potenciálni klienti sa mi ozývajú a chcú využiť moje služby, z čoho mám radosť :))). Každému, kto pracuje v obchode, takýto kurz odporúčam. Zvýši mu to počet klientov a hlavne klienti mu budú volať sami.

Evka Miklúškováporadca v oblasti zdravia, výživy a regulácie hmotnosti